4 pánske sady oblečenia, ktoré budú perfektné na každú príležitosť

Muži zvyčajne nemajú radi príliš veľa oblečenia a zvyčajne sa obmedzujú na niekoľko kúskov oblečenia, ktoré nosia striedavo. Dnes ponúkame 4 štýly, ktoré budú stačiť na to, aby každý muž vyzeral dobre bez ohľadu na príležitosť.

V mestskej atmosfére

Prvá sada je venovaná mužom, ktorí hľadajú každodenný styling: do práce, na univerzitu alebo na bežné stretnutie s priateľmi. V takom mestskom vzhľade môžeme úspešne kombinovať pánske mikiny s kapucňou alebo bez, rifle alebo o niečo štýlovejšie chino nohavice a športovú obuv. Takýto styling bude nielen pohodlný, ale aj veľmi módny a každý muž sa bude pri jeho nosení cítiť pohodlne.

 Inteligentná príležitostná

Ak potrebujeme súpravu perfektnú do kancelárie a naša práca si vyžaduje trochu formálnejší outfit, odporúčame pripraviť si sadu pozostávajúcu z ležérnej košele, riflí a jednofarebných kožených tenisiek klasického strihu. Ďalším návrhom do kancelárie môže byť kombinácia trička s pletenou bundou a jednoduchých nohavíc z látky alebo riflí, ku ktorým si môžeme obliecť buď športovú obuv, alebo mokasíny. Takto oblečené budeme vyzerať elegantne, ale s miernou dávkou uvoľnenia.

 Na obchodné stretnutie

Každý muž musí byť pripravený na takú okolnosť: či už kvôli pohovoru za prácou svojho života alebo pri príležitosti podpisu dôležitej zmluvy. Obchodné oblečenie si vyžaduje veľkú presnosť a eleganciu. Tu nie je priestor pre chyby, takže stojí za to starostlivo zvážiť taký súbor, aby ste sa na stretnutí cítili štýlovo a sebaisto. Čo tvorí biznis outfit? V prvom rade kvalitná košeľa, najlepšie v tlmených farbách: biela, modrá alebo odtieň šedej. Ku košeli musíme nosiť elegantné látkové nohavice alebo oblekové nohavice, ak hodnosť stretnutia vyžaduje štýl v každom detaile. Na vrch sme si obliekli sako alebo oblek a voliteľne kravatu. V tomto oblečení budú topánky mimoriadne dôležité. Na stretnutia nižšej hodnosti si môžeme dovoliť topánky o niečo voľnejšieho strihu, napríklad mokasíny, ale v prípade dôležitých okolností je potrebné obliecť si oblekové topánky, dokonale naleštené a upravené, bez známok poškodenia. Takúto sadu je možné doplniť o elegantné hodinky a koženú aktovku.

Na hostinu v krčme

Pri príprave outfitu na párty si môžeme dovoliť trochu viac fantázie a vytvoriť outfit, ktorý bude vyjadrovať náš charakter. Odporúčame obliecť si tričko s módnou potlačou, chinos alebo rifľové rifle, športovú obuv a bomberu, ktorej rukávy budú stiahnuté až do dĺžky ¾. Ak dávame prednosť niečomu subtílnejšiemu, môžeme si obliecť ležérnu košeľu so vzorom hore, rifle s vyhrnutou nohou v dĺžke ⅞ a športovú obuv. V takýchto sadách sa budeme cítiť celkom pohodlne a elegantne. Pri príprave pánskeho šatníka vždy stojí za zváženie okolností, na ktoré sa musíme pripraviť. Zostavením hotových sád si budeme môcť rýchlo vybrať ten správny styling pre každú príležitosť a vždy budeme mať záruku dokonalého vzhľadu ušitého na mieru danej situácii.


Uveřejněno

v

od

Značky: