Zlaďte perfektnú letnú kabelku

V lete sa každá žena rada hrá s módou. V tomto ročnom období, vzhľadom na to, že sú prázdniny, máme veľa príležitostí ísť von a stretnúť sa, a tak predviesť svoj individuálny štýl. Dnes si povieme, ako zladiť správnu kabelku k svojmu outfitu, aby to celé štýlovo a vkusne zapadlo.

 V mestskom štýle

Pokiaľ dávame prednosť móde vo voľnej, mestskej edícii, môžeme si pre svoj styling vybrať dámske kabelky v podobe veľkej nákupnej tašky, ktorá sa bude perfektne hodiť na nákupy, do práce alebo na kávu s kamarátkami. Takáto taška sa hodí k športovému outfitu, ktorému dominujú tepláky, a tak sa dá úspešne kombinovať s mikinou s kapucňou, legínami a teniskami. Bude to tiež vyzerať dobre v stylingu s šatami, šortkami a topom na ramienka, ako aj s dlhými sukňami v štýle boho. K takýmto kombináciám môžeme priradiť aj tašku nosenú cez rameno, vyrobenú zo semišu, kože, manšestru.

Ak chceme svojmu mestskému outfitu dodať trochu extravagancie, môžeme ho zladiť s mini kabelkou na retiazke, ktorá, hoci vyzerá veľmi elegantne, bude v takejto športovej a mestskej kombinácii zaujímavým akcentom. Vo voľných štylizáciách by sme sa mali skôr vyhýbať peňaženkám, obzvlášť tým, ktoré sú vyrobené z lesklej kože. Takéto dámske kabelky vyzerajú najlepšie k elegantným alebo formálnejším outfitom.

Inteligentná príležitostná

Smart casual nie je nič iné ako kombinácia kancelárskej elegancie s každodenným komfortom. Tento štýl vyžaduje trochu viac chic, ale na druhej strane sa zameriava na pohodlie a ľahkosť. Klasické elegantné neformálne kombinácie zahŕňajú obyčajné tričko, cigarky a pletenú bundu s balerínami alebo vysokými podpätkami. Kožená taška cez rameno alebo mini kabelka na retiazke budú na takýto styling perfektné.

Tento štýl zahŕňa aj styling s šatami v hlavnej úlohe, od tých vzdušných, kvetinových a volánových, cez jednoduché strihy s mierne rozšíreným dnom, až po midi šaty alebo zodpovedajúce ceruzkové outfity. V takýchto kombináciách bude perfektná taška do kufra a väčšia, priestranná taška cez rameno s mnohými priehradkami.

Na párty

Stojí za to zladiť kabelku k spoločenskému outfitu, ktorý jej pristane predovšetkým štýlovo. Zamerajme sa radšej na dámske kabelky v mini verzii, ktoré sú šikovné a pri zábave vám nebudú prekážať. Mini taška cez rameno z mierne lesklého materiálu bude skvelou voľbou.

V prípade stylingu na párty si môžeme dovoliť o niečo väčšiu extravaganciu pri výbere doplnkov, a tak si môžeme úspešne vybrať kabelku s kamienkami, strapcami alebo originálnu aplikáciu na klopu. Ak sa chystáme na párty s priateľmi v klube a nechceme, aby nás kabelka vyrušovala, hip taška bude skvelou voľbou. Bude to perfektný doplnok k džínsom alebo šortkám, ale aj k šatám alebo sukni. Ako vidíte, je ťažké obmedziť sa iba na jednu univerzálnu kabelku, pretože v závislosti od príležitosti alebo okolností sa oplatí prispôsobiť jej štýl inému štýlu. Dúfame, že vám náš sprievodca pomôže s výberom perfektnej tašky.


Uveřejněno

v

od

Značky: