Veci v šatníku, ktoré by mala mať každá žena

Na túto otázku je ťažké odpovedať, pretože oblečenie v šatníku závisí od životného štýlu ženy a od toho, ako sa musí každý deň obliekať. Vieme však, že existujú veci, ktoré sú dostatočne univerzálne na to, aby vyhovovali každej žene. V snahe vniesť svetlo do tejto veľmi obľúbenej otázky je tu zoznam oblečenia pre každú ženu v šatníku.

Nadčasové šaty

Každá žena by mala mať šaty, ktoré sa dajú nosiť cez deň, napríklad do práce alebo na prechádzku. Čo sa však stane, keď sa po celodennej práci nestihnete prezliecť a večer dostanete skvelé pozvanie na rande? Každá žena by mala mať v šatníku šaty, ktoré je možné nosiť v oboch situáciách. Dámske šaty by mali byť dostatočne jednoduché na to, aby sa dali prispôsobiť, a mali by mať aj taký štýl, aby ste sa na večer von cítili výnimočne.

Nohavice

Čierne nohavice sú niečo, čo by mala mať väčšina žien. Mnohým ženám však často chýba tento kľúčový prvok v šatníku. Krása čiernych nohavíc spočíva v tom, že rovnako ako šaty je možné nohavice nosiť do práce aj cez deň, ale v kombinácii so správnym vrchom môžu pôsobiť aj celkom elegantne. 

Tričko

Tričká sú súčasťou väčšiny našich šatníkov. Mnoho žien nosí tričká väčšinu dní. Oplatí sa minúť trochu navyše za pekné tričko raz za čas. Zachovávajú si tvar a spravidla vyzerajú krajšie. Na tričku je skvelé, že sa dá nosiť k rifliam, ale dá sa nosiť aj so šatkou, sakom. Váš dres tak bude možné zdvihnúť na príjemnejšiu úroveň, čo vám poskytne viac možností. Farba na tomto tričku môže byť flexibilná. Obvykle to naznačuje bielu, sivú alebo iný druh neutrálnej farby.

Blúzka pre ženy

Môže to byť vaša „klasická biela blúzka“ alebo blúzka vo vašej obľúbenej farbe. Môže mať niektoré detaily dizajnu, ako napríklad francúzske manžety. Takáto blúzka môže opäť vyzerať ležérnejšie v kombinácii s džínsami alebo pod svetrom, vestou alebo bundou; môže byť tiež kombinovaný s čiernymi nohavicami alebo sukňou na ceruzku a zakončený náramkom a sponou na ozdobenie celého vzhľadu.

Štýlová ľahká bunda

Je pekné mať vo svojom šatníku sako, ktoré nie je základným sakom. Nechápte ma zle, sako je skvelá vec, ktorú môžete mať vo svojom šatníku, ale ľahká bunda je predsa len o niečo zvláštnejšia. Jedná sa o sako, ktoré si oblečiete k džínsom alebo nohaviciam a vyzeráte hneď kompletne. Bonusom tejto bundy na juhu je, že ju môžete nosiť ako vrchné oblečenie v dňoch, ktoré nie sú príliš chladné, a tiež ju môžete nosiť ako topper na dotvorenie outfitu.

Už viete, čo chýba vo vašom šatníku s potrebnými vecami pre každú ženu? Ak nie – určite to dobehnite a ponáhľajte sa do obchodu pre novú dávku oblečenia. Ak vám dočasne chýbajú úspory na tento druh nakupovania, využite výhodnú online pôžičku. Peniaze vrátite do mesiaca a z nového oblečenia sa budete tešiť mnoho sezón.


Uveřejněno

v

od

Značky: